Payoneer up:date

Завершіть свій
рік на високому рівні

Найближчим часом послуга буде доступна

Пропонуємо вашій увазі нову функцію: Додати кошти

Нехай ваші гроші працюють на вас

Необхідно платити постачальникам або підрядникам, надсилати пакетні платежі, покривати бізнес-витрати або конвертувати валюти? Просто внесіть кошти на баланс свого акаунту безпосередньо зі свого банківського рахунку, та будьте впевнені, що маєте необхідні кошти, коли вони вам потрібні.

add funds spotlight non en
spotlight mobile add funds no
qpr arrow
qpr arrow
qpr arrow
qpr arrow
qpr arrow
qpr arrow
qpr arrow
qpr arrow
qpr arrow
qpr arrow
qpr arrow
qpr arrow
qpr arrow
qpr arrow
qpr arrow
qpr arrow
qpr arrow
qpr arrow
qpr arrow
qpr arrow
qpr arrow
qpr arrow
qpr arrow
qpr arrow
qpr arrow
qpr arrow
qpr arrow
qpr arrow
qpr arrow
qpr arrow
qpr arrow
qpr arrow
qpr arrow
qpr arrow
qpr arrow
qpr arrow
qpr arrow
qpr arrow
qpr arrow
qpr arrow
qpr arrow

ПОДИВІТЬСЯ, ЩО В НАС НОВОГО

ЗМІЦНЕННЯ БЕЗПЕКИ

Підтверджуйте карткові перекази з мобільного за допомогою біометрії

Найближчим часом послуга буде доступна

Користуйтеся простим підтвердженням карткових переказів за допомогою розпізнавання обличчя та відбитків пальців у мобільному застосунку. Це гарантує кращу безпеку для ваших карткових переказів та менше шахрайства. Ви матимете змогу активувати цю функцію у розділі Картки Payoneerу мобільному застосунку. У правому верхньому куті знайдіть значок щита та дотримуйтесь простої процедури налаштування.

approve mobile card transactions via biometrics
spread the workload with the contributor role no
control spending with setting card limits no

ПІДВИЩЕННЯ КОНТРОЛЮ

Найближчим часом послуга буде доступна

Підвищуйте ефективність, надаючи призначеним співробітникам можливість керувати платежами, щоб ви могли зосередитися на розвитку свого бізнесу. Просто перейдіть до Налаштувань, виберіть Користувачі та почніть запрошувати свою команду приєднатися до вашого акаунта Payoneer. Після того, як функція буде активована, вони матимуть готові дані для входу, що дозволить вам одразу делегувати своє фінансове навантаження, призначивши їм роль адміністратора платежів.

Покращіть контроль грошових потоків з денними або місячними лімітами витрат по картках Payoneer. Регулюйте свої ліміти, коли захочете, зберігаючи при цьому свої кошти в безпеці в разі крадіжки вашої картки.
Щоб переконатися, що ваші витрати відповідають запланованому бюджету, просто перейдіть до розділу картки Payoneer, виберіть потрібну картку та встановіть ваші ліміти витрат у Налаштуваннях ліміту витрат.

ЗБІЛШЕННЯ ШВИДКОСТІ

Найближчим часом послуга буде доступна

Зменшіть свій обсяг робіт та здійснюйте платежі на більш ніж 500 акаунтів Payoneer одночасно лише за кілька кліків, заощаджуючи свій час та зусилля. Незабаром ви зможете платити кільком постачальникам або підрядникам одночасно, перейшовши до розділу «Оплатити», потім вибравши «Пакетні платежі» на кілька акаунтів Payoneer.

Співпрацюєте з кількома міжнародними клієнтами? Виставляйте рахунки за один раз, надсилаючи до 200 запитів на оплату одночасно, щоб зосередитися на розвитку свого бізнесу. Просто перейдіть до розділу «Отримати платежі», виберіть «Запитати декілька платежів» і здивуйте своїх клієнтів різноманіттям доступних гнучких способів оплати, які ви можете їм запропонувати.

Отримуйте платежі швидше від клієнтів з США! Наша інтеграція з Plaid для проведення ACH банківських переказів означає, що ви отримаєте ваші гроші всього за 1 годину, замість того, щоб чекати цілий робочий день. Просто надсилайте платіжні запити своїм клієнтам з США, та вони зможуть вибрати швидкіший спосіб оплати – АСН переказ.

Активація картки Payoneer стала простішою ніж будь-коли. Для активації картки та початку здійснення міжнародних платежів для оплати ваших витрат вам потрібно лише встановити чотиризначний PIN-код, погодитися з Умовами та правилами та пройти процес багатофакторної автентифікації – і для цього потрібно лише кілька хвилин

pay up to 500 payoneer accounts
bill up to 200 global clients at once
faster payments with ach bank transfer
safer and easier virtual card activation
get organized with scheduled recurring payments
up your payment paypal
boost efficiency with additional cards

ПІДВИЩЕННЯ ГНУЧКОСТІ

Автоматизуйте свої регулярні платежі та вигравайте час, який ви зазвичай витрачали на організацію платежів, надсилаючи заплановані платежі на банківський рахунок одержувача. Так ви точно знатимете, скільки коштів залишається на балансі вашого акаунту та коли проходитимуть списання. Просто натисніть «Оплатити», виберіть «Оплатити на банківський рахунок одержувача», перемістить повзунок у положення «Запланувати платіж» і введіть бажану дату та частоту платежу.

Найближчим часом послуга буде доступна

Незабаром ви зможете здивувати своїх клієнтів у США ще більшою гнучкістю за допомогою нового способу оплати з PayPal. Все, що вам потрібно зробити, це надіслати клієнтові рахунок, і він зможе вибрати PayPal зі своїх варіантів оплати. Крім того, пропонуються конкурентоспроможні тарифи PayPal при оплаті через Payoneer.

Користуйтесь ефективним управлінням витратами, додаючи та керуючи до 200 картками, зв’язаних із вашою основною карткою, в одній валюті. Встановлюйте ліміти витрат для кожної картки, призначайте персоналізовані імена або спеціальні картки для керування витратами в кампаніях, магазинах, тощо. Просто перейдіть до розділу картки Payoneer, виберіть потрібну картку та натисніть «Додати картки», щоб оптимізувати організацію свого бізнесу.

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ З НОВИМИ ПАРТНЕРАМИ

Найближчим часом послуга буде доступна

Безпроблемна звітність з Xero інтеграцією

xero logo

Синхронізуйте транзакції Payoneer зі своїм Xero акаунтом. Заощаджуйте час, скоротіть кількість помилок і користуйтеся зручним інтерфейсом, який з’єднує кілька балансів для кращого аналізу ваших грошових потоків, одночасно спрощуючи звітність і податкові декларації.

Швидкіші платежі з Zoho Books Books інтеграцією

zoho logo

Отримуйте платежі швидше, отримуючи інвойси з Zoho Books Books безпосередньо на свій Payoneer акаунт. Організуйте свої адміністративні задачі, керуючи всім з Zoho Books Books та користуйтеся функцією автоматичного узгодження транзакцій.

Покращене узгодження транзакцій за допомогою QuickBooks

quickbooks logo

Попрощайтеся з виснажливим введенням даних. Увімкніть автоматичну синхронізацію між Payoneer і QuickBooks для швидкіших і безпомилкових транзакцій. Користуйтесь покращеним сервісом, завжди маючи платіжну інформацію у вас під рукою.

ПОКРАЩЕННЯ СВОГО ПЛАТІЖНОГО ДОСВІДУ З PAYONEER CHECKOUT*

Захистіть свій прибуток, уникаючи високих чарджбеків завдяки своєчасним повідомленням про оскарження платежів. Швидко реагуйте та повертайте кошти, що дасть вам змогу більше контролювати коефіцієнт чарджбеків та зменшити витрати на дорогі комісії за захист від повернення платежів Visa та Mastercard.

Подивіться, як покращуються ваші коефіцієнти конверсії за допомогою вбудованої системи оплати Shopify. Швидкіша оплата означає більшу кількість конверсій (особливо на мобільних пристроях завдяки оптимізованому досвіду Shopify) і підвищення довіри до вашого веб-сайту.

Оновіть свій платіжний досвід на всіх пристроях та всіма способами здійснення платежів з нашим новим та покращеним процесом оформлення замовлення. Він чудово працює, оскільки розміщені сторінки вбудовуються безпосередньо у ваш сайт для ще кращого досвіду покупців.

Підвищте рівень задоволеності та утримання клієнтів, приймаючи платежі JCB. Ви не сплачуєте комісії у валюті за розрахунки в японський ієнах (JPY), а власники карток JCB можуть платити з будь-якої точки світу.

pre dispute alerts no
increase sales shopify store
improved payment pages
power your growth by accepting jcb payments

Stay on the go with the Payoneer app

*Payoneer (у тому числі через дочірні організації) не здійснює надання платіжних послуг у юрисдикціях, де компанія не має ліцензії чи дозволу, якщо це вимагається, і ніщо в поштовому листі не повинно тлумачитися так, нібито Payoneer вимагає від особи або запрошує будь-яку особу з юрисдикції, за межами якої компанія здійснює свою діяльність, для участі в платіжних послугах, які надає Payoneer (або будь-яка з дочірніх організацій, у відповідних випадках), якщо це не дозволено чинним законодавством; і що Payoneer не буде приймати та обслуговувати клієнтів з юрисдикцій, за межами яких працює Payoneer, якщо це не дозволено законом.